Pro realitní kanceláře

Pro realitní kanceláře – Naše služby

Provozujete realitní kancelář a rádi byste Vašim klientům – kupujícím nemovitostí – nabídli komplexní služby včetně hypotečního financování ve spolupráci s makléřskou sítí? Chcete mít lepší kontrolu nad průběhem financování obchodů, které jste zprostředkovali? LevnějšíHypotéka.cz nabízí realitním kancelářím oboustranně výhodnou spolupráci založenou na kvalitních službách, individuálním přístupu a schopnosti řešit i nestandardní situace. Přečtěte si více o výhodách spolupráce s LevnějšíHypotéka.cz pro realitní kanceláře i její klienty.

Podstata spolupráce realitní kanceláře s makléřskou sítí a přínos pro klienty – kupující nemovitosti

Přínos spolupráce Vaší realitní kanceláře s makléřskou sítí (např. LevnějšíHypotéka.cz) spočívá v možnosti poskytnout Vašim klientům ucelené řešení náročného procesu koupě nemovitosti včetně hypotéčního financování. Naše služby zahrnují nejen velmi snadné, rychlé a výhodné zajištění nového hypotéčního úvěru na financování koupě nemovitosti, ale také komplexní řešení složitějších případů (např. kupující zároveň prodává jinou nemovitost zatíženou hypotékou, financování při nižší bonitě žadatele, při záznamu v úvěrovém registru, nebankovní hypotéky).

Vašim klientům jsme schopni nabídnout prvotřídní servis našich hypotečních makléřů zahrnující celý proces financování koupě nemovitosti:

 • poradenství a detailní orientaci na hypotečním trhu
 • vyhledání a kalkulaci možných variant
 • zpracování veškeré související administrativy

Výhody pro Vaše klienty

 • Spolupracujeme se všemi bankami a stavebními spořitelnami aktivními na hypotečním trhu. Klientům jsme tedy vždy schopni pomoci vybrat tu banku a variantu, která je pro ně v danou chvíli nejvýhodnější (nejsme závislí na žádné z bank).
 • Díky velkým objemům hypoték, které přes banky realizujeme, jsme schopni nabídnout výhodnější úrokové sazby a vyjednat řadu nadstandardních podmínek.
 • Pro klienty se sníženou bonitou poskytujeme i řešení financování přes renomované nebankovní společnosti.
 • Jsme velmi nároční při výběru spolupracujících makléřů, abychom byli vždy schopni nabídnout kvalitní a profesionální služby.
 • Na rozdíl od velkých makléřských společností jsme flexibilní a nabízíme individuální přístup. Protože fungujeme jako sdružení a nemusíme financovat náročný a velký provoz, můžeme si dovolit soustředit se na kvalitu a ne na kvantitu.
 • Naopak ve srovnání s jednotlivými makléři a poradci jsme, díky specializaci našich spolupracujících makléřů na jednotlivé produkty, schopni nabídnout detailní znalost celého trhu a jeho jednotlivých specifik a umíme řešit i ty nejnáročnější případy.
 • Naše služby jsme schopni aktuálně nabídnout kromě českého a slovenského jazyka také v němčině, angličtině a ruštině.
 • Naše služba je pro klienta bezplatná - provizi makléře platí hypoteční banka (s výjimkou některých velmi nestandardních a komplikovaných případů, na což jsou však klienti vždy upozorněni předem.) O tuto provizi jsme připraveni se s Vaší realitní kanceláří podělit.

Přečtěte si více o tom, čím pro Vaši realitní kancelář může být spolupráce s námi výhodná.

© 2008 www.LevnějšíHypotéka.cz. Všechna práva vyhrazena. | Created by Jaroslav Beran